Hakkımızda

   Emre Şişman

Emre Şişman

Bazı spor branşları özgürlüğünüzün sınırlarını keşfederken size eşlik eder, bisikletin bana eşlik ettiği gibi. Henüz keşfedebilmiş değilim fakat bu yolda edindiğim tecrübeleri, ekip arkadaşlarımla beraber Kilitli Pedal adı altında size sunmanın yapabileceğimiz en iyi şey olduğunu düşündüm. Özgün içeriğimiz için takipte kalın.

   Ulaş Ocaklı

Ulaş Ocaklı

Rüzgarla iki tekerlek üzerinde tanıştık. Hayatımın henüz bilmediğim yönlerine değişik anlamlar kattım bu şekilde. İki tekerleğe gönül veren herkese bir nebze katkımız olması ümidiyle bir araya gelerek bir oluşum kurduk: Kilitli Pedal. Yaşadıklarımızdan öğrendiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

   Serkan Kenar

Serkan Kenar

Bisiklet benim için bir hobiden çok, özgürlük ve adrenalin tutkumu ortaya çıkaran bir araç oldu. Üzerinde zamanı unutturan bu sporu yaptıkça dışarıdan görünmeyen büyük bir sosyal ağın, arkadaşlığın ve yardımlaşmanın da olduğunu fark ettim. Bedenen sağladığı zindelikten çok daha fazlasını zihinsel olarak sağladığını gördüm. Bu dayanışmanın içinde kurduğumuz platformumuzda tecrübelerimizi paylaşmak ve kaliteli içeriklerle sizlere sunmak için bir araya geldik. Sadece görünen yüzünü değil, kıyıda köşede kalmış noktaları da tüm detaylarıyla sizlere sunmayı; doğru ve bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 Fatih Acar

Fatih-Acar

Hayatın zorluklarıyla baş ederken bisiklet sayesinde mutlu ve özgür hissedebiliyorum. Bu şekilde sağlıklı kalmamı sağlayan en önemli sosyalleşme aracım. Bir araya geldiğimiz Kilitli Pedal’da amacımız; sıradan içerikler yerine size daha faydalı, daha zengin ve ulaşılabilir içerikler sunmak. Bir içerik hazırlarken üzerinde uzun saatler düşünüyoruz. Her şeyi konusunda yetkin ve usta kişilere danışarak belli bir standardın üzerinde sizlerle buluşturuyoruz. En önemlisi elimizden geldiğince her videomuza öncelikle Türkçe dilinde alt yazı eklemeye özen gösteriyoruz.

 Zeynep Özcan

Zeynep-Özcan

Bir çocuğun elde edebileceği en büyük şeyin bisiklet olduğu zamanlardan beri çeviriyorum. Bisikletin bir spor branşı olduğunu fark etmem son birkaç yıla dayanıyor. Yaşama dair amaçlar edindiğim bu basit düzeneğin üzerindeyken tekerimle beraber dünyam döndü. Pedala her basışımda ve kalemi elime her alışımda daha iyi hissettiği fark ettim. İkisinin harmanı Kilitli Pedal’da hem yazıyor hem de yayına alınan içerikleri düzenliyor olacağım. Bu oluşumda amacımız, ulaşılabilir ve anlaşılır bisikletli bilgi ağı oluşturmak.