Hakkımızda

Emre Şişman

Bazı spor branşları özgürlüğünüzün sınırlarını keşfederken size eşlik eder bisikletin de bana eşlik ettiği gibi. Henüz sınırlarımı keşfedebilmiş değilim fakat gittiğim yolda edindiğim tecrübeleri ekip arkadaşlarımla beraber Kilitli Pedal altında size sunmanın bu spora ekip olarak yapabileceğimiz en doğru katkı olduğunu düşündüm. Özgün içeriğimiz için takipte kalın.

Ulaş Ocaklı

Rüzgarla ilk, iki tekerlek üzerinde tanıştık… Hayatımın keşfedilmemiş yönlerine değişik anlamlar kattım bu sayede…ve Kilitli Pedal ekibi olarak, iki tekerleğe gönül veren herkese bir nebze katkımız olması adına biraraya gelerek bir oluşum kurduk. Yaşadığımız bilgi,birikim ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Serkan Kenar

Bir hobiden çok özgürlük ve adrenalin tutkumu sağlayan bir araç oldu benim için bisiklet. Üzerinde zamanı unutturan bu sporu yaptıkça dışardan görülmeyen büyük bir sosyal ağının, arkadaşlığın ve yardımlaşmanın da olduğunu keşfettim. Bedenen sağladığı zindelikten çok daha fazlasını mental olarak sağladığını gördüm. Bu dayanışmanın içinde kurduğumuz platformumuzda tecrübelerimizi paylaşmak ve kaliteli içeriklerle sizlere sunmak için bir araya geldik. Sadece görünen yüzünü değil kıyada köşede kalmış noktalarıda tüm detaylarıyla sizlere sunmayı, doğru ve bilinçli seçimler yapmanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.